סם רצה לקנות ממתקים לכל חבריו לחלוק בארוחת הצהריים. קילו אחד של שוקולד עולה $ 6.95, אבל סאם רק צריך 0.6 קילו. מה תהיה העלות הכוללת של שוקולדים סם קונה?

סם רצה לקנות ממתקים לכל חבריו לחלוק בארוחת הצהריים. קילו אחד של שוקולד עולה $ 6.95, אבל סאם רק צריך 0.6 קילו. מה תהיה העלות הכוללת של שוקולדים סם קונה?
Anonim

תשובה:

ראה תהליך פתרון בהמשך:

הסבר:

אנחנו יכולים לכתוב משוואה עבור היחסים כמו:

# 1 "lb" = $ 6.95 #

כדי לגלות כמה # 0.6 "lb" # יעלה, להכפיל כל צד של המשוואה על ידי #color (אדום) (0.6) # הנות you

# xolor (אדום) (0.6) xx 1 "lb" = צבע (אדום) (0.6) xx $ 6.95 #

# 0.6 "lb" = $ 4.17 #

העלות הכוללת של שוקולדים סם קונה הוא #color (אדום) ($ 4.17) #