יולנדה קונה 11 בננות תמורת 5.17 דולר. כמה עולה בננה אחת?

יולנדה קונה 11 בננות תמורת 5.17 דולר. כמה עולה בננה אחת?
Anonim

תשובה:

בננה אחת עולה #$0.47#.

הסבר:

הניחו את השאלה הזאת בצורה אלגברית. תן בננות להיות # b #.

# 11b = 5.17 #

אנחנו רוצים את המונח # b # כשלעצמה, כדי לבודד אותה, עלינו לחלק את שני הצדדים #11#.

לכן

# (11b) / 11 = 5.17 / 11 #

#b = 0.47 #