הצעת החוק לתיקון מחשב היתה 179 דולר. עלות החלקים היתה 44 דולר, ועמלת העבודה היתה 45 דולר לשעה. כמה שעות זה לקח כדי לתקן את המחשב?
3 שעות. $ 179 - $ 44 הוא הסכום כי עלות העבודה. $ 179 - $ 44 = $ 135 כעת העבודה היתה 45 $ $ אז אתה צריך לחלק את $ 135 על ידי זה: ($ 135) / ($ 45 שעות) = 3 "שעות" הודעה ביטול $ והשעות נותרו. אל תשכח את כל הבעיות מילה חייב להיות יחידות, במקרה זה היחידות הן שעות.
כדי לצייר את ביתו קנה סמואל 2 פחיות צבע ורולר אחד תמורת 30 דולר. כשחברים באו לעזור, הוא חזר לחנות וקנה עוד שלוש פחיות צבע ושני גלילים נוספים תמורת 50 דולר. כמה הוא שילם על גלגלת?
"1 יכול צבע של עלויות" $ 10.00 "1 עלויות רולר" $ 10 תן את המחיר של פחית של צבע להיות c תנו את המחיר של רולר להיות r תנאי 1 -> 2c + 1R = $ 30 "" ....... ...... משוואה (1) מצב 2) 3c + 2r = 50 $ "" ............ משוואה (2) ~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מכפיל הכל במשוואה (1) על ידי 2 נתינה: 4c + 2r = $ 60 "" ... (2) משוואה (1_a) - משוואה (2) c + 0 = 10 $ => "1 יכול לצבוע עלויות" $ 10.00 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שקול משוואה (2). אני יכול לעלות $ 10 כך שיש לנו: 3 (10) + 2R = $ 50 $ 30 + 2r = $ 50 הפחתה של 30 $ משני הצדדי
סאלי קנתה שלושה חטיפי שוקולד וחפיסת מסטיק ושילמה 1.75 דולר. ג'ייק קנה שני ברים שוקולד וארבע חבילות של מסטיק ושילם 2.00 דולר. לכתוב מערכת של משוואות. לפתור את המערכת כדי למצוא את העלות של בר שוקולד ואת העלות של חבילה של מסטיק?
עלות של שוקולד: $ 0.50 עלות חבילת החניכיים: 0.25 $ כתוב 2 מערכות משוואות. השתמש x במחיר של שוקולד bars y במחיר של חבילת החניכיים. 3 ברים שוקולד וחפיסה של מסטיק 1.75 $. 3x + y = 1.75 שתי חטיפי שוקולד וארבע חבילות של מסטיק $ 2.00 2x + 4y = 2.00 באמצעות אחת המשוואות, לפתור עבור y במונחים של x. 3x + y = 1.75 (משוואה ראשונה) y = -3x + 1.75 (לחסר 3x משני הצדדים) עכשיו אנחנו יודעים את הערך של y, תקע אותו למשוואה אחרת. 2x + 4 (-3x + 1.75) = 2.00 להפיץ ולשלב כמו מונחים. 2x + (12x) + 7 = 2.00 -10x + 7 = 2 הפחתה 7 משני הצדדים -10x = -5 מחלקים את שני הצדדים ב -10. x = 0.5 עלות הבר שוקולד הוא $ 0.50. עכשיו אנחנו יודעים את המחיר של בר ש