![חנות א 'מוכרת 2 חבילות של לימונדה ב -9 דולר. חנות B מוכרת 4 12 חבילות לימונדה ב -10 דולר. חנות C מוכרת 3 12 חבילות עבור $ 9. מהו מחיר היחידה עבור פחית לימונדה עבור כל חנות? חנות א 'מוכרת 2 חבילות של לימונדה ב -9 דולר. חנות B מוכרת 4 12 חבילות לימונדה ב -10 דולר. חנות C מוכרת 3 12 חבילות עבור $ 9. מהו מחיר היחידה עבור פחית לימונדה עבור כל חנות?](https://img.go-homework.com/img/algebra/store-a-sells-2-24-packs-of-lemonade-for-9-store-b-sells-4-12-packs-of-lemonade-for-10-store-c-sells-3-12-packs-for-9.-what-is-the-unit-price-for.jpg)
תשובה:
ראה תהליך פתרון בהמשך:
הסבר:
הנוסחה למציאת מחיר היחידה ליחידה אחת של לימונדה היא:
איפה:
#Store A: **
תחליף וחישוב
בחנות א מחיר היחידה של פחית לימונדה אחת היא: $ 0.1875
עכשיו אתה אמור להיות מסוגל להשתמש באותו תהליך כדי לקבוע את הפתרון עבור חנויות B ו- C
שוק רחוב ראשי מוכר תפוזים ב 3.00 $ עבור חמישה פאונד ותפוחים ב 3.99 $ עבור שלושה פאונד. Off Street Market מוכר תפוזים ב 2.59 $ עבור ארבעה פאונד ותפוחים ב 1.98 $ עבור שני פאונד. מהו מחיר היחידה עבור כל פריט בכל חנות?
![שוק רחוב ראשי מוכר תפוזים ב 3.00 $ עבור חמישה פאונד ותפוחים ב 3.99 $ עבור שלושה פאונד. Off Street Market מוכר תפוזים ב 2.59 $ עבור ארבעה פאונד ותפוחים ב 1.98 $ עבור שני פאונד. מהו מחיר היחידה עבור כל פריט בכל חנות? שוק רחוב ראשי מוכר תפוזים ב 3.00 $ עבור חמישה פאונד ותפוחים ב 3.99 $ עבור שלושה פאונד. Off Street Market מוכר תפוזים ב 2.59 $ עבור ארבעה פאונד ותפוחים ב 1.98 $ עבור שני פאונד. מהו מחיר היחידה עבור כל פריט בכל חנות?](https://img.go-homework.com/algebra/the-main-street-market-sells-oranges-at-300-for-five-pounds-and-apples-at-399-for-three-pounds-the-off-street-market-sells-oranges-at-259-for-fou.jpeg)
ראה תהליך של פתרון להלן: Main Street Market: תפוזים - בואו נקרא ליחידה מחיר: O_m O_m = ($ 3.00) / (5 lb) = ($ 0.60) / (lb) = $ 0.60 לכל ליש"ט תפוחים - בואו נקרא את מחיר היחידה: A_m A3m = ($ 3.99) / (3 lb) = ($ 1.33) / (lb) = 1.33 $ לכל לירה מחוץ רחוב שוק: תפוזים - בואו להתקשר ליחידה מחיר: O_o O_o = ($ 2.59) / (4 lb) = ($ 0.65) (lb) = $ 0.65 לכל קילו תפוחים - בואו נקרא ליחידה מחיר: A_o A_o = ($ 1.98) / (2 lb) = ($ 0.99) / (lb) = $ 0.99 לכל ליש"ט
קימי קנה 5 ק"ג פחית של בוטנים עבור $ 4.50. מהו מחיר היחידה?
![קימי קנה 5 ק"ג פחית של בוטנים עבור $ 4.50. מהו מחיר היחידה? קימי קנה 5 ק"ג פחית של בוטנים עבור $ 4.50. מהו מחיר היחידה?](https://img.go-homework.com/algebra/kimmy-bought-a-5-kilogram-can-of-peanuts-for-450.-what-is-the-unit-price.jpg)
(5)) ($ 4.50) / (5 "ק"ג") => (צבע (אדום) (ביטול (צבע (שחור) (4.50)) ($ 0.90) / (צבע אדום) (ביטול (צבע (שחור) "kg") => ($ 0.90) / "kg" מחיר היחידה הוא 0.90 $ לק"ג
רוברט מוכרת 3 חבילות של בצק עוגיות ו 8 חבילות של בצק עוגה עבור $ 35. פיל מוכרת 6 חבילות של בצק עוגיות ו 6 חבילות של בצק עוגה עבור $ 45. כמה עולה כל סוג של בצק?
![רוברט מוכרת 3 חבילות של בצק עוגיות ו 8 חבילות של בצק עוגה עבור $ 35. פיל מוכרת 6 חבילות של בצק עוגיות ו 6 חבילות של בצק עוגה עבור $ 45. כמה עולה כל סוג של בצק? רוברט מוכרת 3 חבילות של בצק עוגיות ו 8 חבילות של בצק עוגה עבור $ 35. פיל מוכרת 6 חבילות של בצק עוגיות ו 6 חבילות של בצק עוגה עבור $ 45. כמה עולה כל סוג של בצק?](https://img.go-homework.com/algebra/robert-sells-3-packages-of-cookie-dough-and-8-packages-of-pie-dough-for-35-phil-sells-6-packages-of-cookie-dough-and-6-packages-of-pie-dough-for-.jpg)
בצק קוקי: 5 $ בצק פאי: $ 2.5 רק קיצור יכנה את הבצק עוגיות (x) ואת בצק פאי (y). אנחנו יודעים רוברט מכר 3x + 8y עבור 35, פיל מכר 6x + 6y עבור 45. כדי לנסות להגיע עד כמה כל עלות, אנחנו צריכים לשים בצד אחד של "בצק"; (3x + 8y = 35) "xx (-2) ואם נניח אותם יחד ונחסוך אחד לאחד, 6x-16y = 70 6x + 6y = 45 אנחנו מקבלים (-10 = = 25) "": (- 10) y = 2.5 עכשיו אנחנו יכולים לחזור לבצק שהשאיר בצד. והפעם אנחנו כבר יודעים כמה עלות בצק פאי אז שמנו את זה, במקרה של פיל 6xx2.5 = 15 ואנחנו עזב עם זה (6x + 15 = 45) -15 (6x = 30) ": 6 x = 5