![לכתוב מערכת משוואות לייצג בעיה זו ולקבוע את מחיר היחידה של כל פריט שנרכש? הגדר את המשתנים שלך. לכתוב מערכת משוואות לייצג בעיה זו ולקבוע את מחיר היחידה של כל פריט שנרכש? הגדר את המשתנים שלך.](https://img.go-homework.com/img/algebra/write-a-system-of-equations-to-represent-this-problem-and-determine-the-unit-price-of-each-item-purchased-define-your-variables..jpg)
תשובה:
העלות של כל קופסת פופקורן היא
העלות של כל סושי דובדבן הוא
העלות של כל קופסת ממתקים היא
הסבר:
אלווין, תיאודור וסיימון הלכו לקולנוע. Alvin קנה 2 קופסאות של פופקורן, 4 sushies דובדבנים, ו -2 קופסאות של ממתקים. הוא השקיע 49.50 $. תיאודור קנה 3 קופסאות של פופקורן, 2 סושי דובדבנים, וארבע קופסאות ממתקים. הוא בילה 57.75 $. סיימון קנה 3 קופסאות של פופקורן, 3 דובדבנים של דובדבן וקופסה אחת של ממתקים. הוא בילה 38.50 $.
תן את העלות של כל קופסה של פופקורן להיות
תן את העלות של כל סושי דובדבן להיות
תן את העלות של כל קופסה של ממתקים להיות
בהתחשב בכך ש:
Alvin קנה 2 קופסאות של פופקורן, 4 sushies דובדבנים, ו -2 קופסאות של ממתקים. הוא השקיע 49.50 $.
תיאודור קנה 3 קופסאות של פופקורן, 2 סושי דובדבנים, וארבע קופסאות ממתקים. הוא בילה 57.75 $.
סיימון קנה 3 קופסאות של פופקורן, 3 דובדבנים של דובדבן וקופסה אחת של ממתקים. הוא בילה 38.50 $.
מערכת המשוואות עם שלושה משתנים לפתור היא:
אנחנו יכולים לפתור את זה סדרה של שלוש משוואות על ידי חיסול ושיטת החלפה.
שקול משוואות (2) ו (3) לחסל
הפחת (3) מ (2). זה נותן:
(2) - (3)
שקול משוואה (1) ו (3) לחסל
(1) x 3 - (3) x 2 ייתן:
עכשיו לשקול (4) ו (5) לחסל
ערך תחליף
ערך תחליף
בדיקת הצלב על ידי החלפה (2)
פריט A עולה 15% יותר מאשר פריט ב 'פריט ב' עלויות 0.5 יותר מכן פריט C. כל 3 פריטים (A, B ו- C) יחד עלות 5.8 . כמה עולה פריט א '?
![פריט A עולה 15% יותר מאשר פריט ב 'פריט ב' עלויות 0.5 יותר מכן פריט C. כל 3 פריטים (A, B ו- C) יחד עלות 5.8 . כמה עולה פריט א '? פריט A עולה 15% יותר מאשר פריט ב 'פריט ב' עלויות 0.5 יותר מכן פריט C. כל 3 פריטים (A, B ו- C) יחד עלות 5.8 . כמה עולה פריט א '?](https://img.go-homework.com/algebra/item-a-costs-15-more-than-item-b-item-b-costs-05-more-then-item-c-all-3-items-a-b-and-c-together-cost-58.-how-much-does-item-a-cost.jpg)
A = B = 1/2 A + B + C = = = / = A = B = 1/2 A = ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ תחליף ל- C + B + C = 5 8 / 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 115 = 1/2 = 5 4/5 A (1 + 200/115) = 5 4/5 + 1/2 315 / 115A = 6 3/10 A = 2 3/10 = 2.3
יש בנות כפליים בנות בבית-הספר. במקהלה יש שמונה בנים פחות מנערות. איך לכתוב מערכת משוואות לייצג את המצב הזה ולפתור?
![יש בנות כפליים בנות בבית-הספר. במקהלה יש שמונה בנים פחות מנערות. איך לכתוב מערכת משוואות לייצג את המצב הזה ולפתור? יש בנות כפליים בנות בבית-הספר. במקהלה יש שמונה בנים פחות מנערות. איך לכתוב מערכת משוואות לייצג את המצב הזה ולפתור?](https://img.go-homework.com/algebra/there-are-twice-as-many-girls-as-boys-in-the-school-chorus-there-are-eight-fewer-boys-than-girls-in-the-chorus.-how-do-you-write-a-system-of-equa.jpg)
בחר בסמלים כדי לעמוד בכמויות השונות המתוארות בבעיה ולבטא את היחסים המתוארים בין מספרים אלה מבחינת הסמלים שבחרת. תן G מייצג את מספר הבנות במקהלה בית הספר. תנו לייצג את מספר הבנים במקהלת בית הספר. יש יותר מ -2 בנות כמו בנים במקהלת בית הספר: g = 2b יש שמונה בנים פחות מאשר במקהלה: b = g - 8 כדי לפתור, תחליף g במשוואה השנייה, באמצעות הראשון: b = g = 8 = 2b - 8 הוסף 8 לשני הקצוות כדי להגיע: b = 8 = 2b הפחת ב משני הצדדים כדי לקבל: b = 8 ואז להחליף ערך זה לתוך המשוואה הראשונה: g = 2b = 2xx8 = 16
אתה מרוויח 56 $ הליכה הכלב של השכן שלך במשך 8 שעות. החבר שלך מרוויח 36 $ ציור הגדר של השכן שלך במשך 4 שעות. מהו שיעור התשלום שלך? מהו שיעור התשלום של החבר שלך? האם שיעורי השווה שווה?
![אתה מרוויח 56 $ הליכה הכלב של השכן שלך במשך 8 שעות. החבר שלך מרוויח 36 $ ציור הגדר של השכן שלך במשך 4 שעות. מהו שיעור התשלום שלך? מהו שיעור התשלום של החבר שלך? האם שיעורי השווה שווה? אתה מרוויח 56 $ הליכה הכלב של השכן שלך במשך 8 שעות. החבר שלך מרוויח 36 $ ציור הגדר של השכן שלך במשך 4 שעות. מהו שיעור התשלום שלך? מהו שיעור התשלום של החבר שלך? האם שיעורי השווה שווה?](https://img.go-homework.com/algebra/you-earn-56-walking-your-neighbors-dog-for-8-hours-your-friend-earns-36-painting-your-neighbors-fence-for-4-hours.-what-is-your-pay-rate-what-is-.jpg)
שיעור התשלום שלך הוא 7 $ לשעה חבר שלך לשלם שיעור הוא $ 9 לשעה לא שיעורי התשלום אינם שווים. אז אם זה לוקח לך 8 שעות כדי להפוך $ 56, אתה יכול פשוט לחלק את סך הכסף שנצברו על ידי הזמן. אז זה יהיה 56 לחלק 8 וזה 7. אם לוקח את החבר שלך 4 שעות לעשות $ 36, אתה יכול לחלק כמו שעשינו אז אז זה יהיה 36 מחלק 4 וזה 9. אז אתה עושה $ 7 לשעה והחבר שלך עושה 9 $ לשעה.