תשובה:
ראה את כל תהליך הפתרון הבא:
הסבר:
ראשית עלינו לקבוע את סכום ההנחה. זה יכול להיות כאמור: מה זה 2% של $ 38.95?
"אחוז" או "%" פירושו "מתוך 100" או "לכל 100", לכן 2% ניתן לכתוב כ
כאשר עוסקים percents המילה "של" פירושו "פעמים" או "להכפיל".
לבסוף, מאפשר לקרוא הנחה שאנחנו מחפשים "ד".
לשים את זה לגמרי אנחנו יכולים לכתוב את המשוואה הזאת ולפתור עבור
הסכום הכולל שג'ואן שילמה, בואו נקרא לזה
איפה:
תחליף וחישוב
המחיר במזומן ג'ואן ישלם עבור המחבת הוא 38.18 $
חנות א 'מוכרת 2 חבילות של לימונדה ב -9 דולר. חנות B מוכרת 4 12 חבילות לימונדה ב -10 דולר. חנות C מוכרת 3 12 חבילות עבור $ 9. מהו מחיר היחידה עבור פחית לימונדה עבור כל חנות?
ראה תהליך של פתרון להלן: הנוסחה למציאת מחיר היחידה ליחידה אחת של לימונדה היא: u = p / q x x k) כאשר: u הוא מחיר היחידה של פריט אחד: מה אנו פותר עבור בעיה זו . p הוא המחיר הכולל של המוצרים. q היא כמות חבילות שנמכרו. k הוא גודל החפיסות. A: ** p = $ 9 q = 2 k = 24 תחליף וחישוב U נותן: u = ($ 9) / (2 xx 24) = ($ 9) / 48 = $ 0.1875 # בחנות A מחיר היחידה של יחידה אחת של לימונדה הוא: $ 0.1875 עכשיו אתה אמור להיות מסוגל להשתמש באותו תהליך כדי לקבוע את הפתרון עבור חנויות B ו- C
ורייזון אפל שניהם מוכרים את IphoneX חדש. חנות אפל היא למכור אותו עבור $ 999.00 עם הנחה של 25% הנחה. חנות Verizon הוא מוכר את IphoneX עבור $ 850.00 עם הנחה של 12% הנחה. מה ההבדל במחירי המכירה?
מחיר המכירה של Iphonex על ידי Apple Store הוא 1.25 $ יותר מזה של חנות Verizone. מחיר המכירה של חנות Iphonex על ידי אפל הוא S_V = 850 * (1-0.12) = 850 * (0.88) = 749.25 = $ 748.00 ההבדל במחיר המכירה הוא S_A-S_V = 749.25-748.00 = 1.25 $ מחיר המכירה של Iphonex על ידי Apple Store הוא 1.25 $ יותר מזה של חנות Verizone. [Ans]
טלפון החברה מציעה $ 0.35 בתוספת תשלום חודשי של $ 15. טלפון החברה B מציעה $ 0.40 בתוספת תשלום חודשי של $ 25. באיזו נקודה היא העלות זהה עבור שתי התוכניות? בטווח הארוך, איזה מהם זול יותר?
תוכנית א 'היא בתחילה זול יותר, וכך נשאר. סוג זה של בעיה הוא באמת באמצעות משוואה זהה עבור שתי עלויות מצטברות. נגדיר אותם שווים אחד לשני כדי למצוא את נקודת "break-even". אז אנחנו יכולים לראות איזה מהם בעצם מקבל זול יותר הוא משמש. זהו סוג מעשי מאוד של ניתוח במתמטיקה המשמשים עסקים רבים החלטות אישיות. ראשית, המשוואה היא: עלות = דמי שיחה x מספר שיחות + תשלום חודשי x מספר החודשים. עבור הראשון, זה עלות = 0.35 xx שיחות + 15 xx חודשים השני הוא עלות = 0.40 xx שיחות + 25 xx חודשים לקבלת השוואה, אנו יכולים לבחור כל מספר של שיחות, כך נוכל לבחור "1" כדי לפשט את ולאחר מכן לבדוק מספר גדול יותר מאוחר יותר כדי לראות א