תשובה:
אולי 9.23 $.
הסבר:
הכלב מטפל עלות 3 x $ 0.57 = $ 1.71
קיטי המלטה עלות 1 x $ 2.00 = $ 2.00
אוגר מזון עלות 4 x $ 1.38 = $ 5.52
עלות כוללת של סחורות = 9.23 $
זו יכולה להיות שאלה טריק. זה אומר כמה כסף עשה רג'י לתת הקופאי ולא כמה הסחורה עלות. אז רג'י יכול היה לתת לקופאי את הכסף המדויק, או שהוא היה יכול לתת לדוגמה: שטר של 10 דולר, שטר של 20 דולר, שטר של 50 דולר, שטר של 100 דולר. משמעות הדבר היא כי השאלה לא באמת יש תשובה מדויקת.
ישו קנה עוגיות למסיבה. הוא קנה 11 עוגיות עבור $ .51 כל אחד 12 עוגיות עבור $. כמה כסף הוא הוציא על עוגיות?
13.05 השקיעו לגמרי למד כמה הוא בילה על כל סוג של עוגיה בנפרד ולאחר מכן להוסיף את הסכומים יחד: 11 עוגיות @ $ 0.51 אומר: 11 xx $ 0.51 = $ 5.61 12 עוגיות @ $ 0.62 כלומר: 12 x x $ 0.62 = $ 7.44 בסך הכל הוא בילה: $ 5.61 + $ 7.44 = $ 13.05
PetSmart הוא בעל מכירה. כל פינוקים לכלבים הם 25% הנחה. גב 'לונגו קונה ארבע שקיות של פינוקים שהיו במקור 8 $ כל אחד ושש שהיו במקור 9.50 $ כל אחד. כמה כסף עשתה גברת לונגו?
גב 'לונגו הצילה $ 22.25 במחיר המקורי: צבע (לבן) ("XXX"): ("4 שקיות ב -8 דולר", "עלות", 4xx $ 8, =, $ 32), ("6 שקיות ב -9.50 דולר" "מחיר": $ 89.50:} $ 9.50, =, ul ($ 57)), ($ "מחיר כולל:" $ 89):} חסכון של 25% מהמחיר המקורי: צבע (לבן) ("XXX") 25% x 89 $ 89 צבע (לבן) ("XXXXXXX") = 1 / 4xx $ 89 צבע (לבן) ("XXXXXXX") = $ 22.25
ראלף קנה כמה מגזינים ב 4 $ כל אחד כמה תקליטורים ב 12 $ כל אחד. הוא בילה 144 $ ו קנה סך של 20 פריטים. כמה מגזינים וכמה סרטים הוא קנה?
ראלף רכש 12 מגזינים ו -8 תקליטורי DVD. תן להיות מספר המגזינים ראלף קנה ד להיות מספר dvd הוא קנה. "ראלף מכניס כמה מגזינים ב -4 דולר כל אחד וכמה תקליטורי DVD ב -12 דולר, הוא בילה 144 דולר". (1) => 4m + 12d = 144 "הוא קנה סך של 20 פריטים." (2) => m + d = 20 כעת יש לנו שתי משוואות ושני ידועים, כדי שנוכל לפתור את המערכת הליניארית. מ) 2 (אנו מוצאים:) 3 (= m = 20-d תחליף) 3 (ל) 1 (: 4) 20-d) + 12d = 144 80-4d + 12d = 144 8d + 80 = 144 8d = 64 => צבע (כחול) (d = 8) אנו יכולים להשתמש בתוצאה זו ב (3): m = 20 - (8) => צבע (כחול) (m = 12) לפיכך, ראלף קנה 12 מגזינים ו 8 DVD.