![איך אתה מוצא את x ו- y intercepts עבור y = 3x-2? איך אתה מוצא את x ו- y intercepts עבור y = 3x-2?](https://img.go-homework.com/img/precalculus/how-do-you-find-the-end-behavior-of-a-quadratic-function-3.jpg)
תשובה:
#y = - 2 # ו#x = 2/3 #
הסבר:
זוהי משוואה של קו ישר. כאשר הקו חוצה את ציר ה- x הקואורדינטת y תהיה אפס. מאת Putting
#y = 0 # אנו יכולים למצוא את הערך המקביל של x (x-intercept).שים
#y = 0 # :# 3x - 2 = 0 # לכן# 3x = 2 # # rArr x = 2/3 # באופן דומה, כאשר הקו חוצה את ציר ה- y הקואורדינטות x יהיו אפס. שים
#x = 0 # כדי למצוא את y- ליירט.שים
#x = 0 # :# y = 0 - 2 # # rArry = -2 #
תשובה:
הסבר:
בהתחשב you
'~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
זהו תרשים קו המיצרים כך תוכלו למצוא כי הקו זממו חוצה את ציר y (ליירט) באותו ערך כמו קבוע של
למה זה?
ציר ה- y חוצה את ציר ה- x
'~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
לפי אותו היגיון, הקו המתווה חוצה (ליירט) את ציר ה- x ב- y = 0. אז אם אנחנו תחליף
הוסף
מחלקים את שני הצדדים
אבל 3/3 = 1 נותן:
'~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
העלות של עטים משתנה ישירות עם מספר עטים. עט אחד עולה $ 2.00. איך אתה מוצא k במשוואה עבור עלות של עטים, השתמש C = Kp, וכיצד אתה מוצא את העלות הכוללת של 12 עטים?
![העלות של עטים משתנה ישירות עם מספר עטים. עט אחד עולה $ 2.00. איך אתה מוצא k במשוואה עבור עלות של עטים, השתמש C = Kp, וכיצד אתה מוצא את העלות הכוללת של 12 עטים? העלות של עטים משתנה ישירות עם מספר עטים. עט אחד עולה $ 2.00. איך אתה מוצא k במשוואה עבור עלות של עטים, השתמש C = Kp, וכיצד אתה מוצא את העלות הכוללת של 12 עטים?](https://img.go-homework.com/algebra/the-cost-of-pens-varies-directly-with-the-number-of-pens-one-pen-costs-200.-how-do-you-find-k-in-the-equation-for-the-cost-of-pens-use-ckp-and-ho.jpg)
העלות הכוללת של 12 עטים היא 24 $. C p:. C = k * p; C = 2.00, p = 1:. 2 = k * 1:. k = 2:. C = 2p {k הוא קבוע] p = 12, C =? C = 2 * p = 2 * 12 = $ 24.00 העלות הכוללת של 12 עטים היא $ 24.00. [Ans]
אתה מוכר לימונדה ב 1.50 $, שקית של תירס קומקום עבור $ 3, ו נקניקיות עבור $ 2.50. איך אתה כותב לפשט ביטוי עבור כמות הכסף שאתה מקבל כאשר אנשים p לקנות אחד של כל פריט?
![אתה מוכר לימונדה ב 1.50 $, שקית של תירס קומקום עבור $ 3, ו נקניקיות עבור $ 2.50. איך אתה כותב לפשט ביטוי עבור כמות הכסף שאתה מקבל כאשר אנשים p לקנות אחד של כל פריט? אתה מוכר לימונדה ב 1.50 $, שקית של תירס קומקום עבור $ 3, ו נקניקיות עבור $ 2.50. איך אתה כותב לפשט ביטוי עבור כמות הכסף שאתה מקבל כאשר אנשים p לקנות אחד של כל פריט?](https://img.go-homework.com/algebra/you-are-selling-lemonade-for-150-a-bag-of-kettle-corn-for-3-and-a-hot-dog-for-250.-how-do-you-write-and-simplify-an-expression-for-the-amount-of-.jpg)
7p תן את מספר האנשים להיות p הסכום שהתקבל מן האנשים קונים אחד של כל פריט נכתב כמו: כסף קיבל = 1.5xxp + 3xxp + 2.5xxp = 1.5p + 3p + 2.5p = 7p או שאתה יכול לפתור את זה לפי לכסף שכל אחד מהאנשים בילה. עלות לימונדה אחת, שקית אחת ונקניקית אחת = 1.5 + 3 + 2.5 = 7 כסף שהתקבל מ - p אנשים = 7xxp = 7p למרות ששתי התשובות זהות, כל שיטה משתמשת בדרך אחרת של חשיבה.
אתה יכול לקנות תקליטורי DVD בחנות המקומית עבור 15.49 $ כל אחד. אתה יכול לקנות אותם בחנות מקוונת עבור $ 13.99 כל אחד 6 $ עבור המשלוח. כמה תקליטורי DVD אתה יכול לקנות עבור אותה כמות בשני חנויות?
![אתה יכול לקנות תקליטורי DVD בחנות המקומית עבור 15.49 $ כל אחד. אתה יכול לקנות אותם בחנות מקוונת עבור $ 13.99 כל אחד 6 $ עבור המשלוח. כמה תקליטורי DVD אתה יכול לקנות עבור אותה כמות בשני חנויות? אתה יכול לקנות תקליטורי DVD בחנות המקומית עבור 15.49 $ כל אחד. אתה יכול לקנות אותם בחנות מקוונת עבור $ 13.99 כל אחד 6 $ עבור המשלוח. כמה תקליטורי DVD אתה יכול לקנות עבור אותה כמות בשני חנויות?](https://img.go-homework.com/algebra/you-can-buy-dvds-at-a-local-store-for-1549-each-you-can-buy-them-at-an-online-store-for-1399-each-plus-6-for-shipping.-how-many-dvds-can-you-buy-.jpg)
4 תקליטורי DVD יעלו אותו מחיר בשתי חנויות. אתה חוסך $ 15.49- $ 13.99 = $ 1.50 לכל DVD על ידי רכישה מקוונת; אולם לפחות חלק חיסכון זה הוא איבד את דמי משלוח $ 6.00. ($ 6.00) / (1.50 $ לכל DVD ") = 4" תקליטורי DVD "